منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبار سالن غذاخوری ۱۳۰۰ نفری دانشگاه یزد افتتاح شد
سالن غذاخوری ۱۳۰۰ نفری دانشگاه یزد افتتاح شد
 سالن غذاخوری ۱۳۰۰ نفری دانشگاه یزد افتتاح شد

همزمان با دهه فجر، با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جمعی از مسؤلان و دانشگاهیان استان یزد سالن غذاخوری ۱۳۰۰ نفری مهتاب دانشگاه یزد که با مشارکت صندوق رفاه دانشجویان احداث شده است به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اولیاء رئیس دانشگاه یزد در مراسم افتتاح این سالن  با اشاره به اینکه  برای احداث ساختمان مذکور حدود ۵میلیارد تومان هزینه شده است افزود: ساخت این پروژه از فروردین‌ماه سال ۹۴ آغاز شد و در دیماه سال جاری ساخت آن به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان مهتاب دارای دوسالن غذاخوری ویژه دانشجویان به ظرفیت هرکدام ۵۰۰ نفر، سالن پخت مجزا، سالن غذاخوری استادان به ظرفیت ۳۰۰ نفر، دوسردخانه زیر صفر و بالای صفر درجه، آسانسور و بالابر مواد غذایی، انبار ذخیره مواد و قسمت آماده‌سازی است.

رئیس دانشگاه یزد درخصوص ویژگی‌های فنی این ساختمان یادآور شد: سقف این ساختمان در قسمت سالن‌ها به صورت پانل‌های عایق و برخوردار از سامانه‌های گرمایش و سرمایش ایرواش به تعداد ۷ دستگاه، دارای سیستم صوت، اعلام و اطفای حریق، سالن پخت مجهز به دستگاه‌های صنعتی و روزآمد، دودستگاه اتوماتیک شستشوی ظروف برای صرفه‌جویی در مصرف آب و سرعت بخشیدن به کار، ۹ دیگ صنعتی برنج پز و سه دیگ خورشت‌پز است.

گفتنی است در این مراسم دکتر فریدون مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی، دکتر امید سرپرست معاونت اداری- مالی و 

مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان، وزیر علوم را همراهی کردند.

انتهای پیام

 
منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2,025
تعداد بازدیدکنندگان | 17,418,401
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک