منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباراعطای وام ۷ میلیون ریالی صندوق رفاه به دانشجویان برای سفر به عتبات/ حمایت از دانشجویان برای اعزام به عمره و عتبات
اعطای وام ۷ میلیون ریالی صندوق رفاه به دانشجویان برای سفر به عتبات/ حمایت از دانشجویان برای اعزام به عمره و عتبات
اعطای وام ۷ میلیون ریالی صندوق رفاه به دانشجویان برای سفر به عتبات/ حمایت از دانشجویان برای اعزام به عمره و عتبات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در راستای خدمات رسانی بیشتر برای اعزام دانشجویان به عتبات دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با حضور در صندوق رفاه دانشجویان با ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در راستای خدمات رسانی بیشتر برای اعزام دانشجویان به عتبات دیدار و گفت‌وگو کردند.

 رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با ابراز علاقمندی برای همکاری در این حرکت عظیم فرهنگی بیان داشت: گزارش‌هایی به ما می‌رسید که تعداد کمی از دانشجویان از وام صندوق رفاه استفاده می‌کنند، اما بعد از جلسات متعدد و اطلاع رسانی که انجام شد، در سال جاری تعداد قابل توجهی از دانشجویان با مراجعه به صندوق رفاه توانستند این وام را دریافت کنند.

یزدان مهر گفت: در سال جاری با حمایت مقام عالی وزارت و همراهی اعضای هیات امناء صندوق مبلغ وام عتبات را از 4 میلیون ریال به 7 میلیون ریال افزایش دادیم.

وی افزود: هدف ما حمایت صد در صدی از دانشجویان برای اعزام به عمره و عتبات است.

حجت الاسلام فقیهی در این دیدار گفت: در سال جاری 45 هزار دانشگاهی به عتبات عالیات اعزام شده‌اند که جهت تسهیل این سفر زیارتی با هماهنگی ستاد با بانک ملت به متقاضیان وام قرض الحسنه یک و نیم میلیونی اعطا شده است.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خواستار هم‌افزایی مجموعه ستاد و صندوق رفاه شد تا با استفاده از این وام این سفر برای دانشجویان آسان‌تر شده و علاقمندان بیشتری از قشر دانشگاهی امکان تشرف به عتبات عالیات را داشته باشند

بنابراین گزارش نحوه اتصال سامانه‌های ستاد عتبات دانشگاهیان به سامانه‌های صندوق رفاه، افزایش میزان تسهیلات اعطایی برای دوره بعد، امکان اعطای وام‌های قرض الحسنه به علاقمندان سایر دانشگاه‌ها، رایزنی با بانک‌های عامل مختلف برای اعطای وام، تشکیل کار گروهی ویژه جهت هدفمند کردن و تعمیق افزایش ارتباطات ستاد با صندوق رفاه دانشجویی از دیگر موارد طرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/

 

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 597
تعداد بازدیدکنندگان | 17,447,387
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک