منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباراقدامات ارزنده صورت گرفته در صندوق شایسته تقدیر است
اقدامات ارزنده صورت گرفته در صندوق شایسته تقدیر است
اقدامات ارزنده صورت گرفته در صندوق شایسته تقدیر است

دکترسیدرحمت الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور و عضو هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان گفت: اقدامات ارزنده صورت گرفته در صندوق رفاه دانشجویان شایسته تقدیر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، دکتراکرمی گفت: بنده سال‌های متمادی و در دولت های مختلف عضو هیئت امنای صندوق بوده ام اما باید عرض کنم تغییرات و تحولات این سه سال اخیر بی‌سابقه است و انصافاً بر اساس گزارش‌ها و اتفاقاتی که درمجموعه مهندس یزدان مهر و همکارانشان افتاده است کارهای بسیار ارزنده‌ای انجام شده است.

عضو هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان گفت: علیرغم محدودیت‌های بودجه‌ای که در سال‌های اخیر وجود داشته، زحمات زیادی کشیده شده است.

وی به ضرورت توجه دولت و صندوق رفاه به خوابگاه اشاره کرد و تصریح کرد: علیرغم اقدامات خوبی که صندوق در دو سال گذشته در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی انجام داده است لکن باز هم جای کار بیشتری وجود دارد.

دکتراکرمی ادامه داد: حتی اگر به لحاظ سیاسی و اجتماعی هم به موضوع خوابگاه‌های دانشجویی نگاه کنیم باز هم ارزش دارد که دولت و صندوق رفاه دانشجویان به این امر توجه ویژه داشته باشد.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 3,218
تعداد بازدیدکنندگان | 20,537,611
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک