منوی اصلی
خانهآرشیو اخباروام 6 تا 8 میلیونی برای دانشجویان مناطق محروم/ سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار
وام 6 تا 8 میلیونی برای دانشجویان مناطق محروم/ سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار
وام 6 تا 8 میلیونی برای دانشجویان مناطق محروم/ سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار
به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس ذوالفقار یزدان مهر اظهار داشت:  در راستای بهره گیری از ظرفیت نهادهای عمومی غیردولتی تفاهم نامه‌ای میان وزارت علوم و بنیاد مستضعفان  منعقد شده است.
 
وی با اشاره به مفاد این تفاهم نامه گفت: بر اساس این تفاهم نامه به دانشجویان مناطق محروم وام دانشجویی پرداخت می‌شود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به مبلغ وام تحصیلی اشاره کرد و افزودند: مبلغ این وام  برای دانشجویان مجرد  و متاهل برای هر نیمسال تحصیلی بترتیب مبلغ 6 و 8 میلیون ریال می‌باشد.
مهندس یزدان مهر خاطر نشان کرد: تقاضای وام دانشجویان پس از بررسی در ادارات رفاه دانشگاه‌های دولتی، جهت پرداخت به بنیاد علوی ارسال می‌گردد.
وی به شرایط بازپرداخت این وام اشاره کرد و افزود: بازپرداخت وام بنیاد علوی 2 سال بعد از فراغت از تحصیل به صورت اقساط می‌باشد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم  اظهار داشت: به منظور تحکیم بنیاد خانواده‌ها و همچنین کمک به تغذیه مادران باردار یا شیرده با حمایت و همکاری بنیاد علوی سبد کالایی برای دانشجویان باردار مناطق محروم در نظر گرفته شد.
 

مهندس یزدان مهر  همچنین درباره توزیع این سبد کالا افزود: این سبدکالا هر دو ماه یک بار بین دانشجویان واجد شرایط توزیع می‌شود.

وی به شرایط متقاضیان اشاره کرد و افزود: سرپرست خانواده یا همسر باید دانشجو باشد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: حداقل سه ماه از دوران بارداری گذشته باشد و در صورت تولد نوزاد، سن نوزاد کمتر از 6 ماه باشد.

 
مهندس یزدان مهر با اشاره به اینکه ارزش این سبد غذایی کالا تا مبلغ 3 میلیون تومان است گفت: این سبد غذایی به خاطر حمایت از دانشجویان شامل مواد پروتئینی، برنج، گوشت و انواع حبوبات و البته انواع بسته‌های غذایی که در راستای تقویت وحمایت غذایی از دانشجویان است، صورت می‌گیرد. 
 
منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 384
تعداد بازدیدکنندگان | 22,141,542
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک