منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباراقلام اساسی دانشگاه‌ها تا پایان سال تامین شده است
اقلام اساسی دانشگاه‌ها تا پایان سال تامین شده است
اقلام اساسی دانشگاه‌ها تا پایان سال تامین شده است

مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: پس از توافق با پشتیبانی امور دام و تامین گوشت مورد نیاز دانشگاه ها، خوشبختانه با حمایت شرکت بازرگانی دولتی ایران، برنج، روغن و شکر مورد نیاز دانشگاه ها نیز تامین شد.

به گزارش  روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، مهندس ذوالفقاریزدان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور پیش بینی و برنامه ریزی لازم برای مدیریت و راهبری تامین اقلام اساسی مورد نیاز دانشگاه ها در سال تحصیلی جاری و جلوگیری از تاثیر منفی ناشی از بروز بحران اقلام اساسی به ویژه برنج، گوشت قرمز، روغن و شکر تلاش های گسترده ای از سوی صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان انجام شده است.
وی افزود: با پیگیری هایی که با شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی داشتیم، خوشبختانه در اوایل مهرماه ۱۰۰۰ تُن گوشت مورد نیاز دانشگاه های دولتی کشور را تامین و به استان ها ارسال کردند که دانشگاه‌ها در این خصوص نیاز خود را برطرف کردند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان خاطر نشان کرد: به منظور تامین و تهیه سایر اقلام اساسی نظیر برنج، روغن و شکر نیز درجلسه ای که اخیراً با معاون وزیر و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران داشتیم ضمن توافق با شرکت مذکور اقلام مورد نیاز تامین و از طریق هر استان توزیع خواهد شد و دانشگاه‌های دولتی هر استان می‌توانند نیاز خود را تامین کنند.
مشاور وزیر علوم اظهار امیدواری کرد با پیگیری هایی که از طرف صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان در خصوص تامین اقلام اساسی غذا خوری های دانشگاهیان صورت گرفت و حمایتی که شرکت های خدمات رسان از جمله: پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران به خوبی و شایستگی دارند مشکلی در نحوه تامین و تهیه اقلام اساسی آشپزخانه ها و دانشگاه ها وجود نخواهد داشت.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان در پایان گفت: روند تهیه و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز دانشگاه ها تا پایان سال تحصیلی مدیریت شده و اقلام به صورت ماهانه یا دو ماهانه بر اساس نیاز دانشگاه ها و از طریق مراکز استانی شرکت های تامین کننده به دانشگاه های هر استان اختصاص خواهد یافت و مسئولان دانشگاه ها و دانشجویان عزیز هیچ‌گونه نگرانی بابت این موضوع نداشته باشند.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 226
تعداد بازدیدکنندگان | 22,419,741
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک