منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبارسرای دانشجویان متاهل دانشگاه بیرجند افتتاح شد
سرای دانشجویان متاهل دانشگاه بیرجند افتتاح شد
سرای دانشجویان متاهل دانشگاه بیرجند افتتاح شد

سرای دانشجویان متاهل دانشگاه بیرجند که با مشارکت بخش خصوصی، صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه ساخته شده با حضور مقام عالی وزارت به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بیرجند، در این مراسم که با حضور دکتر غلامی برگزار شد، دکتراحمد خامسان، رییس دانشگاه بیرجند در خصوص ساخت این سرای دانشجویان اظهار داشت: سرای دانشجویان متاهل خیر بزرگوار پروفسور بهفروز با زیربنای ۶۸۰ مترمربع در ۱۲ سوئیت ساخته شده است.
وی افزود: ساخت این پروژه در سال ۹۴ با اعتبار ۸,۰۰۰ میلیون ریال در دانشگاه بیرجند آغاز شده بود که با مشارکت بخش خصوصی، صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه ساخته شده و  امروز با حضور دکتر غلامی به بهره برداری رسید.

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری عصر امروز جمعه 20 مهر وارد بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی شد.

حجت الاسلام دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجو.یان وزارت علوم و هیأتی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وزیر را در سفر به خراسان جنوبی همراهی می کنند.

وزیر علوم تحقیقات و فناوری در سفر به بیرجند ضمن شرکت در اجلاسیه شهدای دانشجوی خراسان جنوبی چند پروژه عمرانی را در دانشگاه بیرجند افتتاح می کند.

بازدید از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خراسان جنوبی، دیدار با اعضای هیات علمی، کارمندان، دانشجویان و افتتاح و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فناوری دانشگاه ها و پارک علم و فناوری استان از دیگر برنامه های سفر 2 روزه وزیر علوم و هیات همراه به استان خراسان جنوبی است.

 

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 228
تعداد بازدیدکنندگان | 22,419,755
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک