منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارتسهیلات ویژه 3 میلیاردی برای دانشجویان مناطق محروم
تسهیلات ویژه 3 میلیاردی برای دانشجویان مناطق محروم
تسهیلات ویژه 3 میلیاردی برای دانشجویان مناطق محروم

مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: براساس تفاهم نامه صندوق رفاه دانشجویان و بنیاد علوی، 30 میلیارد ریال وام برای توانمندسازی دانشجویان در دانشگاه های کم برخوردار علاوه بر تسهیلات و کمک های معمول این صندوق اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی صندوق ر فاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،مهندس ذوالفقار یزدان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت:  براساس این تفاهم نامه که میان صندوق رفاه دانشجویان و بنیاد علوی به امضا رسیده است، برای نیمسال اول تحصیلی جاری، مبلغ 30 میلیارد ریال به دانشگاه های مناطق محروم به منظور پرداخت وام اختصاص داده شد.
وی افزود: بر این اساس، یک میلیارد تومان برای دانشگاه پیام نور، 500 میلیون تومان برای دانشگاه فنی و حرفه ای همچنین یک میلیارد و 552 میلیون تومان هم برای دانشگاه های دولتی از محل این قرارداد اختصاص داده شده است.
مشاور وزیر علوم خاطر نشان کرد: مبلغ این وام برای دانشجویان مجرد 600 هزار تومان و به دانشجویان متاهل 800 هزار تومان پرداخت می شود.

رییس صندوق رفاه دانشجویان اضافه کرد: این وام علاوه بر وام ها و کمک‌هایی است که صندوق به طور معمول و براساس ضوابط خود به دانشجویان مستعد و کم بضاعت کمک میکند می باشد.

 

رییس صندوق رفاه دانشجویان افزود: بازپرداخت این تسهیلات، بعد از پایان تحصیلات و بدون هیچ گونه کارمزدی از دانشجویان دریافت می شود.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 175
تعداد بازدیدکنندگان | 22,122,330
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک