منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباربازدید قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه های تربت حیدریه و تربت جام
بازدید قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه های تربت حیدریه و تربت جام
بازدید قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه های تربت حیدریه و تربت جام

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، عباس قنبری در بازدید از دانشگاه تربت حیدریه که با حضور دکتر فتحی رییس و دکتر فیضی معاون دانشجویی و دیگر مسوولان دانشگاه برگزار شد، اهم مسایل و مشکلات دانشجویی را بررسی  کردند.

هم چنین قائم مقام صندوق رفاه از سراهای دانشجویی، آشپزخانه و سالن غذاخوری و فضاهای حوزه دانشجویی دیدار کرد.

در این دیدار دانشجویان ساکن سراهای دانشجویی دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را در باره مسایلی چون وام دانشجویی، تغذیه، اتاق های سلامت و امور دیگر مطرح کردند.

 

همچنین در ادامه دکتر عباس قنبری در بازدید از مجمتع آموزش عالی تربت جام نیز از نزدیک با کمبودها و مسایل مختلف حوزه دانشجویی آشنا شد.

در این دیدار که دکتر مودودی رییس و دکتر بوجار پور معاون و دیگر مدیران دانشگاه حضور داشتند از خدمات و امکانات دانشجویی نظیر غذاخوری، فضای پیشنهادی اتاق تندرستی و سراهای دانشجویی دختران و پسران بازدید کرد.

بنا براین گزارش در این ملاقات ها نمایندگانی از دانشجویان در باره مشکلات و مسایل حوزه تغذیه، بهداشت، اسکان و سراهای استیجاری و غیر دولتی دانشگاه، اظهار نظر کردند.

گفتنی است در این دیدارها، قائم مقام صندوق قول مساعد داد که با بررسی شرایط ویژه دانشگاه ها و مشکلات آن ها با کمک رییس و مدیران صندوق رفاه چاره اندیشی خواهد کرد.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 5,270
تعداد بازدیدکنندگان | 21,749,782
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک