منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخباربرنامه ریزی و ارتقاء خدمات رسانی صندوق رفاه منجر به آرامش و دل گرمی دانشگاه ها شده است
برنامه ریزی و ارتقاء خدمات رسانی صندوق رفاه منجر به آرامش و دل گرمی دانشگاه ها شده است
برنامه ریزی و ارتقاء خدمات رسانی صندوق رفاه منجر به آرامش و دل گرمی دانشگاه ها شده است

 رییس دانشگاه قم گفت: برنامه ریزی، سازماندهی و ارتقاء خدمات رسانی صندوق رفاه منجر به آرامش و دل گرمی دانشگاه ها شده است.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان حجت الاسلام والمسلمین عسکر دیرباز در نشست با مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان که در محل صندوق رفاه برگزار شد ضمن تقدیر از خدمات صندوق رفاه به دانشجویان و دانشگاه‌ها اظهار داشت: مدیریت هوشمندانه آقای مهندس یزدان مهر و تیم کاری ایشان سبب شد که جو دانشجویی آرام و خوبی در دانشگاه ها حاکم باشد.

وی افزود: عملکرد صندوق رفاه دانشجویان بویژه در تهیه اقلام اساسی، بهبود سراهای دانشجویی، ایجاد فضاهای ورزشی ازجمله: اتاق سلامت و چمن های مصنوعی قابل تقدیر است.

رییس دانشگاه قم تصریح کرد: خوشبختانه صندوق رفاه دانشجویان علیرغم محدودیت های مالی دولت، توانسته است حمایت بسیار خوبی از دانشگاه ها و دانشجویان بعمل آورد و باعث گشایش امور رفاهی در دانشگاه ها شده است.

حجت الاسلام دیرباز گفت: برنامه ریزی و سازماندهی و ارتقاء خدمات رسانی صندوق رفاه منجر به آرامش و دل گرمی دانشگاه ها شده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: تلاش های بی دریغ صندوق رفاه دانشجویان در حاکم کردن آرامش بر فضای دانشگاه ها، که در نتیجه نگاه نو و حضور موثر و پرتحرک  در رفع مسائل و نیازهای صنفی  دانشجویان صورت گرفته است، قابل تقدیر است.

رییس دانشگاه قم:صندوق رفاه دانشجویان با ایجاد بستر مناسب و خدمات دهی توام با کرامت انسانی به دانشجویان در فضای دانشگاه ها، امید و افزایش اعتماد در میان دانشگاهیان را بوجود آورده است.

دیرباز در پایان از خدمات خوب صندوق رفاه دانشجویان در دانشگاه قم تقدیر کرد.

 

 

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2,171
تعداد بازدیدکنندگان | 22,393,966
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک