منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبارتوجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است
توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است
توجه وزیر علوم به توسعه کیفی دانشگاهها شایسته تحسین است

 

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در آیین آغاز عملیات عمرانی خوابگاه دخترانه دانشگاه نهاوند، عنایت دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به توسعه کیفی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه نهاوند را شایسته تحسین دانست.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه نهاوند دکتر بهرام نیا در آیین کلنگ زنی سرای دانشجویی (خوابگاه) دانشگاه نهاوند که امروز و با حضور مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد گفت: از عنایت دکتر غلامی وزیر محترم علوم به توسعه کیفی دانشگاه‌ها خاصه دانشگاه نهاوند تشکر می کنم.

وی افزود: شتاب توسعه امکانات رفاهی از جمله: ساخت خوابگاه ، صنعتی شدن سلف سرویس، ایجاد چمن مصنوعی و تجهیز خوابگاه‌ها را مدیون عنایت دکتر غلامی و مدیریت جهادی و خستگی ناپذیر مهندس یزدان مهر در توجه به مناطق کمتر توسعه یافته می دانم.

همچنین در این آیین مهندس ذوالفقار یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشگاه نهاوند در شهرستان نهاوندهم از جمله دانشگاه‌هایی بوده که با کمبود خوابگاه مواجه است و با تسهیلاتی که دانشگاه و صندوق رفاه کمک خواهد کرد یک سرای دانشجویی با ظرفیت 250 نفر  و با امکانات لازم  امروز در سایت این دانشگاه کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد که مشکلی در رابطه با تخصیص اعتبار آن وجود ندارد.

یزدان مهر ظرفیت این سرای دانشجویی را 250 نفر اعلام کرد و افزود: این سرا با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال که با مشارکت و همکاری  صندوق رفاه دانشجویان و دانشگاه ملایر و به صورت تسهیلات بانکی ساخته می شود.

گفتنی است: پیش از ظهر امروز با حضور دکتر بهرام نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی ، مهندس یزدان مهر مشاور وزیر و رییس صندوق رفاه دانشجویان ، مهندس ناصری فرماندار نهاوند و دکتر حسین مرادی مخلص رییس دانشگاه نهاوند کلنگ احداث سرای دانشجویی با ظرفیت 250 نفر ویژه دختران، که با مشارکت دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان احداث می شود به زمین زده شد.

منبع : روابط عمومی دانشگاه نهاوند
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2,131
تعداد بازدیدکنندگان | 22,393,830
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک