منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربرگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون امور دانشجویان
برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون امور دانشجویان
برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون امور دانشجویان

مراسم تودیع و معارفه معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان با حضور رئیس صندوق، معاونین، مدیران و کارکنان این مجموعه در روز یکشنبه 24 فروردین 1399 با رعایت شرایط فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه در ابتدای جلسه دکتر فریبرز سجادی معاون پیشین امور دانشجویان ضمن تشکر از ریاست صندوق و حسن انتخاب ایشان در تعیین معاون جدید و آرزوی موفیقت برای وی، با ارائه ی گزارش کار آن معاونت در مدت تصدی خود، از تمام همکاران در طول مدت همکاری تشکر و قدردانی نمود. سپس آقای الیاس منیری معاون جدید امور دانشجویان صندوق رفاه ضمن تشکر از آقای دکتر مطیعی به خاطر حسن اعتماد به وی برای خدمت در سنگر دیگری از صندوق رفاه با اشاره به این مهم که مسئولیت ها اماناتی هستند که در یک فرصت زمانی به انسان اعطا می شوند و پس از مدتی از دوش شخص برداشته می شوند، از خداوند طلب توفیق در این راه کرد و از خدمات و زحمات دکتر سجادی قدردانی و برای وی آرزوی توفیق نمود.

در پایان این مراسم با قرائت و اهدای احکام جدید توسط دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان، از زحمات دکتر سجادی در سمت پیشین خود قدردانی شد. شایان ذکر است که دکتر فریبرز سجادی با عنوان مشاور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در این صندوق ادامه ی فعالیت خواهد داشت.

منبع : روابط عمومی 27 فروردین1399
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 3,326
تعداد بازدیدکنندگان | 29,915,344
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک