منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربرگزاری دومین وبینار معاونت امور دانشجویان و نمایندگان دانشجویان دارای آسیب بینایی
برگزاری دومین وبینار معاونت امور دانشجویان و نمایندگان دانشجویان دارای آسیب بینایی
برگزاری دومین وبینار معاونت امور دانشجویان و نمایندگان دانشجویان دارای آسیب بینایی

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: دومین جلسه ی وبیناری معاونت امور دانشجویان این صندوق با نمایندگان دانشجویان دارای آسیب بینایی روز چهارشنبه 24 دی ماه سال جاری در محل صندوق رفاه دانشجویان  برگزار شد.

در این جلسه که به منظور بررسی و رسیدگی به نیازهای خاص این گروه از دانشجویان برگزار شد، آقای توکلی مدیر خدمات رفاهی صندوق رفاه دانشجویان به همراه کارشناسان این حوزه و نمایندگانی از دانشگاه های مذکور به نمایندگی از دانشجویان آسیب دیده ی بینایی به صورت مجازی شرکت نمودند.

جلسه ی مذکور برای بررسی، تکمیل و جمع بندی مباحث مطرح شده در وبینار اول که روز دوشنبه  99/10/08 در صندوق رفاه دانشجویان با حضور گروهی از دانشجویان و آقای منیری معاون امور دانشجویان صندوق تشکیل شده بود، برگزار گردید.

در این جلسه، نمایندگان این گروه از دانشجویان بر شکل گیری کانون خاص دانشجویان دارای آسیب بینایی در وزارت علوم یا یکی از دانشگاه ها به منظور رسیدگی بهتر به نیازهای خاص این گروه از دانشجویان تأکید نمودند.

در ادامه ی بحث نیازهای مربوط به این گروه از دانشجویان  در سه گروه تجهیزات و نیازهای فردی، تجهیزات و نیازهای عمومی و همچنین نیازهای خدماتی-رفاهی مطرح گردید که دانشجویان به بیان اولویت های اولِ هر دسته از نیازها پرداختند.

همچنین در زمینه تجهیزات فردی مواردی مانند: لپ تاپ، تلفن همراه، دستگاه ضبط و پخش و نرم افزارهای کاربردیِ تبدیل تصویر به متن (OCR)، در زمینه نیازها و تجهیزات عمومی، تولید و توزیع منابع صوتی با کیفیت و همچنین تقویت پایگاه کتاب های صوتی دانشگاه تهران (که قابل دسترس همه دانشجویان است) مورد تاکید واقع شد.

منبع : روابط عمومی 24 دیماه 99
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 1
تعداد بازدیدکنندگان | 32,195,902
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک