منوی اصلی
مناسبت‌‌ها
خانهآرشیو اخبار بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه صنعتی قم
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه صنعتی قم
                    بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه صنعتی قم

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه صنعتی قم بازدید و طی جلسه ای با هیات رئیسه دانشگاه در جریان آخرین وضعیت خدمات رفاهی در این دانشگاه قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی قم، مهندس ذوالفقار یزدان مهر ضمن بازدید از سلف سرویس جدید این دانشگاه، برای تجهیز آن قول مساعد داد.

در این بازدید دکتر خوشنویسان، رئیس دانشگاه صنعتی قم، اخرین وضعیت خدمات رفاهی در این دانشگاه را تشریح و اظهار امیدواری کرد: با کمک صندوق رفاه سلف سرویس جدید دانشگاه برای آغاز ترم جدید به بهره‌برداری برسد.

رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن قدر شناسی از  حمایت های قابل توجه صندوق رفاه در سال گذشته، گفت : با کمک‌رهن صندوق رفاه دو خوابگاه در سطح شهر برای اسکان دانشجویان اجاره شد و با دریافت یارانه از صندوق توانستیم کیفیت مواد اولیه را ارتقاء و نسبت به ایجاد زیر ساخت های اشپزخانه اقدام نمائیم.

وی افزود: خدمات موثر صندوق رفاه در وضعیت محدودیت منابع دولتی، باعث ایجاد دلخوشی و امیدواری در این دانشگاه شده است و این صندوق گفتمان جدیدی را در راستای خدمات رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان ایجاد کرده است.

شایان ذکر است، دانشگاه صنعتی قم فاقد خوابگاه ملکی و سلف سرویس بوده است که با همکاری صندوق رفاه گام های مناسبی در خصوص حل این معضلات برداشته شده است.

منبع :
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2,016
تعداد بازدیدکنندگان | 22,393,385
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک