منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارتجلیل از کارکنان ایثارگر صندوق رفاه دانشجویان
تجلیل از کارکنان ایثارگر صندوق رفاه دانشجویان
تجلیل از کارکنان ایثارگر صندوق رفاه دانشجویان

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، مقارن با روز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره ی سردار دلها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به منظور اولین سالگرد شهادت وی، از کارکنان ایثارگر صندوق، تجلیل به عمل آمد.

این نشست با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و با حضور جناب آقای دکتر ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان و جناب آقای سرهنگ پاسدار دکتر حسین نصیرزاده، فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان در وزارت علوم  و دانشگاهها برگزار گردید.

 در این نشست دکتر مطیعی ضمن تجلیل و یاد از مقام شامخ سردار حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: به فرمایشِ مقام معظم رهبری مدظله العالی، شهید سلیمانی خود یک مکتب بود. وی در تمام ابعاد نظامی، عرصه ی عملیاتی و ابعاد شخصیتی، خود ساخته و دارای ویژگی های منحصر به فرد بود که باعث ماندگاری نام و خاطره ی ایشان در دلهاست.

رییس صندوق رفاه همچنین به تمهیدات صندوق در زمان شیوع ویروس کرونا در خصوص حفظ کرامت انسانی دانشجویان اشاره نمود و گفت: حفظ عزت نفس و تکریم شخصیت دانشجویانِ این مرز و بوم از دغدغه های مورد اهتمام صندوق رفاه دانشجویان می باشد که همواره مدنظر صندوق رفاه بوده و دانشجویی که خود تکریم و احترام را تجربه کرده باشد قطعا زمانی که به مسئولیتی منصوب گردد، این احترام و کرامت را به دیگران تعمیم خواهد داد و از کرامت و عزت کشور دفاع خواهد نمود.

سرهنگ پاسدار دکتر نصیرزاده نیز در ادامه ضمن تقدیر از تمهیدات و اقدامات صندوق رفاه دانشجویان در حفظ کرامت دانشجویان عزیز، تاکید نمود: کارکنان ایثارگر و بسیجی نیز می بایست از نظر کرامت انسانی و حفظ جایگاه دور از نظر نبوده و نگاه به ایشان می بایست موجب ارتقای عزت نفس و روحیه ی بالای ایشان شود تا بهتر به سیستم اداری کشور خدمت رسانی نمایند زیرا کمک های معنوی و توجهات بصیرتی که ایجاد می شود زمینه ساز سلامت اخلاقی، سلامت معنوی و سلامت مادی خواهد شد.

در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر به امضای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرلشگر پاسدار حسین سلامی از ایثارگران صندوق تجلیل به عمل آمد.

منبع : روابط عمومی 14 دی ماه 1399
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 53
تعداد بازدیدکنندگان | 34,185,142
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک