منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارسخنان ارزشمند دکتر مصلی نژاد در مراسم طرح ملی ارتقاء خوابگاه های دانشجویی
سخنان ارزشمند دکتر مصلی نژاد در مراسم طرح ملی ارتقاء خوابگاه های دانشجویی
سخنان ارزشمند دکتر مصلی نژاد در مراسم طرح ملی ارتقاء خوابگاه های دانشجویی

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان جناب آقای دکتر مصلی نژاد از خیرین حاضر در جلسه مراسم تقدیر و تشکر از خیرین  "طرح ملی ارتقاء خوابگاه های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با مشارکت صندوق ، خیرین و دانشگاه ها )30-30-40 که روز دوشنبه ششم بهمن ماه 1399 در  سالن همایش های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد عنوان کرد: 

گاهی یک کاری انجام می دهیم که فقط یک کار انجام شده است مثل ساخت یک آپارتمان یا یک بنای شخصی. گاهی یک مدرسه یا یک دانشگاه می سازیم یا موجبات بهسازی یک خوابگاه را فراهم می کنیم یا یک خوابگاه را نوسازی می کنیم این دیگر یک کار نیست و یک کار انجام نشده است ، هر سال یا هر ترم که دانشجویان یا دانش آموزان از آن مجموعه   فارغ التحصیل شده و جذب بازار کار می شوند کار انجام شده چندباره مثمرثمر واقع می شود. وقتی خیرین مدرسه ، خوابگاه یا دانشگاه می سازند این دیگر یک کار نیست بلکه برکات این کار مدام تکرار می شود.

دکترمصلی نژاد تاکید کرد: از این مباحث مهم تر این است که  کار 30-30-40 ) سی درصد خیر ، سی درصد دانشگاه و چهل درصد صندوق حمایت از دانشجویان ( موجبات تقویت اشاعه و فرهنگ کار گروهی شده است که در کشورهای دیگر کمتر سابقه داشته است و می توانیم ادعا کنیم که با تدبیر مدیران صندوق حمایت از دانشجویان برای اولین بار است که این کار اجرایی می شود . 

این خیّر نیک اندیش پیشنهاد داد: لطفا جناب آقای دکتر غلامی وزیر محترم علوم ، تحقیقات و فناوری در جلسه هیات دولت مطرح فرمایند که  آقای رییس جمهور و آقایان وزرا بدانند که این طرح با این خلاقیت و نوآوری که در وزارت علوم شروع شده می تواند موجبات اشاعه فرهنگ کار گروهی در کشور را فراهم آورد و همچنین سرآغاز انجام کارهای مشارکتی مشابه در دیگر نقاط کشور در زمینه های مختلف  باشد .

منبع : روابط عمومی 15 بهمن 99
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2
تعداد بازدیدکنندگان | 37,626,572
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک