منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارسخنان ارزشمند مهندس جمیلی در مراسم طرح ارتقاء خوابگاه های دانشجویی
سخنان ارزشمند مهندس جمیلی در مراسم طرح ارتقاء خوابگاه های دانشجویی
سخنان ارزشمند مهندس جمیلی در مراسم طرح ارتقاء خوابگاه های دانشجویی

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان مهندس جمیلی از خیرین حاضر در مراسم تقدیر و تشکر از خیرین  "طرح ملی ارتقاء خوابگاه های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با مشارکت صندوق ، خیرین و دانشگاه ها که در روز دوشنبه ششم بهمن در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد عنوان کرد: این طرح نمونه ی همکاری جمعی در یک مدت کوتاه و در یک زمان مشخص است و کارهای انجام شده قابل تقدیر است و این یعنی وقتی نیازها گفته شود حتی کرونا هم نمی تواند مانع شود. حتی شرایط بد اقتصادی هم نمی تواند مانع شود.

این خیّر نیک اندیش تاکید نمود: در هیات دولت این طرح موفق مناسب است مطرح شود و در سایر وزارتخانه ها هم عملی شود. مهندس جمیلی در ادامه گفت: صندوق رفاه، ستاد خیرین وزارت باید همین مشکل موجود در خوابگاهها را در بحث کرونا احیا نمایند که ببینند دانشجویان ما در این وضعیت کرونا به چه کمک هایی نیاز دارند و در شرایط کرونا نباید در کیفیت تحصیل تاثیر منفی داشته باشد. در زیرساخت ها هنوز به کمک های خیرین نیاز داریم.

مهندس جمیلی در پایان خاطرنشان ساخت: اقدامات دانشگاهها در خصوص کرونا در هیچ کجا گفته نشده است. کلی طرح در فروردین ماه و اردیبهشت ماه انجام شد و سازمان غذا و دارو در خصوص طرح های تولید دارو و تجهیزات پزشکی کرونا هیچ کاری نکرده، تصمیم گیری به موقع و سریع می تواند علم ایران را در جهان مطرح سازد .اگر وزارت بتواند از دانشگاه ها حمایت نمایند و در نشستی کارهایی که در رابطه با کرونا انجام گرفته مطرح شود شاید بتوان برای این طرح ها نیز سرمایه گذاری کرد و از بازده آن بهره برداری نمود.

منبع : روابط عمومی 15 بهمن 1399
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 32
تعداد بازدیدکنندگان | 34,742,812
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک