منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارسیاست های ارائه خوابگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی اعلام شد
سیاست های ارائه خوابگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی اعلام شد
سیاست های ارائه خوابگاه در نیمسال دوم سال تحصیلی اعلام شد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم سیاست های ارائه خوابگاه های دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان : دکتر مطیعی درباره نحوه ارائه خوابگاه به دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ گفت: برای ارائه خوابگاه، معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها تابع فعالیت آموزشی هستند که برنامه آن را معاونین آموزشی دانشگاه‌ها تنظیم می‌کنند.

وی ادامه داد: منتهی تا زمانی که ستاد مقابله با کرونا بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی و سایر پروتکل‌های بهداشتی تاکید دارد، طبیعی است که تراکم خوابگاه‌های دانشجویی باید مطابق آن توسط معاونین آموزشی دانشگاه‌ها تعیین شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: در حال حاضر دانشگاه‌ها به دانشجویان تحصیلات تکمیلی که دارای پروژه‌هایی هستند که مستلزم کار آزمایشگاهی یا مستلزم کار مزرعه‌ای در دانشکده‌های کشاورزی و یا امثال آن است، خوابگاه ارائه می‌دهند.

وی افزود: همچنین به دانشجویان رشته‌های فنی که در حال فارغ التحصیلی بوده و کار کارگاهی و آزمایشگاهی دارند نیز با حفظ فاصله گذاری اجتماعی خوابگاه تعلق می‌گیرد.

دکتر مطیعی با بیان اینکه سیاست دانشگاه‌ها در ارائه خوابگاه و غذا در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ همانند نیمسال اول است و همچنان ادامه دارد افزود: ضمن اینکه دکتر نمکی وزیر بهداشت نیز اعلام کرد که شاهد یک موج جدید از بیماری در اسفند ماه خواهیم بود فعلاً باید صبر کنیم ببینیم که این موج چگونه مدیریت می‌شود و وقتی شرایط عادی‌تر شود ستاد کرونا تصمیمات جدید را اعلام می‌کند و وزارت علوم هم در این راستا برنامه خود و این که چه میزان آموزش حضوری خواهد داشت، تصمیم‌گیری می‌کند.

وی با بیان اینکه به هر حال معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها تابع معاونین آموزشی هستند و معاونین آموزشی هم در جهت رعایت فاصله گذاری فیزیکی، حضور دانشجو را در دانشگاه‌ها محدود به کارهای عملی کرده‌اند افزود: حتی نوعی از حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها نوبت بندی شده است که دانشجو یک ترم کامل از خوابگاه نمی‌تواند استفاده کند.

دکتر مطیعی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از دانشجویان درخواست کرد در مهلت مقرر به سامانه وام‌های دانشجویی مراجعه کرده و ثبت نام کنند تا وام ایشان پرداخت شود.

منبع : روابط عمومی 10 اسفند 1399
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 2
تعداد بازدیدکنندگان | 37,627,712
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک