منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارنشست صمیمانه و برخط رئیس صندوق رفاه دانشجویان با کارکنان به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند
نشست صمیمانه و برخط رئیس صندوق رفاه دانشجویان با کارکنان به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند
نشست صمیمانه و برخط رئیس صندوق رفاه دانشجویان با کارکنان به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، به مناسبت هفته ی دولت و روز کارمند جناب آقای دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان در نشستی صمیمانه به صورت برخط این روز را به کارکنان صندوق تبریک گفته و از زحمات ایشان قدردانی نمود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در ابتدا برای کارکنان و خانواده ایشان آرزوی سلامتی و سعادت نمود و به پیام مولا امیرالمؤمنین علیه السلام به اشعث بن قیس، فرماندار آذربایجان اشاره نموده و خاطرنشان ساخت: همان گونه که مولا فرموده اند کاری که به عهده ی توست طعام تو نیست بلکه امانتی بر گردن توست.

دکتر مطیعی در ادامه گفت: با تأمل در پیام امام علی علیه السلام، کاری که بر عهده ی ما به عنوان کارمند قرار داده شده قرار نیست ابزار و ساز و کار طمع کارانه نسبت به آن داشته باشیم بلکه امانت است و راه و رسم امانت در اسلام مشخص می باشد و نباید در امانت خیانت شود.

رئیس صندوق رفاه با تاکید به بیانی از نهج الفصاحه اشاره نموده و عنوان داشت: پیامبر اسلام صلوات الله علیه به ما مسلمانان توصیه نموده: وقتی خدا برای بنده ای خیر بخواهد حاجت مردم را به دست او قرار می دهد و با توجه به این فرمایش نبی اکرم صلوات الله علیه وقتی مردم به ما نیاز می یابند این یک موهبت الهی است و توجه به این نعمت و برآوردن نیاز مردم مهم است.

دکتر مطیعی در ادامه تصریح کرد: شخصیت یک کارمند در محیط کار نمی تواند جدا از فضای خانواده باشد، آرامش در خانه و   خانواده ی کارکنان آثارش با بهره وری ایشان در محیط کار ارتباط معناداری دارد و آرامش کارکنان و مدیران در خانواده نیز نتیجه ی فضای روحی و روانی محیط کار ایشان است و هر چه محیط کار توأم با نشاط باشد آثارش بر خانواده مشخص می گردد. بنابراین باید تلاش کنیم سازوکارهای افزایش آثار مثبت ارتباط متقابل محل کار و خانه را شناسایی و بهبود بدهیم.

رییس صندوق رفاه دانشجویان در بخش توصیه به مدیران و مسئولین نیز تاکید کرد: باید تلاش شود در جهت برقراری یک رابطه ی عادلانه و مناسب بین کار و مسئولیت و حقوق و مسائل مادی و معنوی از حداکثر ظرفیت های قانونی برای رفاه همکاران استفاده شود.

در ادامه ی نشست جناب آقای دکتر مرادی پور معاون اداری مالی و مدیریت منابع صندوق نیز ضمن تبریک روز کارمند به تمام کارکنان صندوق و تسلیت درگذشت جناب آقای نورالهی از کارکنان صندوق، برای خانواده ی ایشان آرزوی عافیت نموده و ضمن   ارائه ی گزارش مبسوطی از فعالیت های این معاونت در تمامی زمینه ها، خبرهای خوبی در ارتباط با مباحث استقرار سامانه یکپارچه صندوق، تبدیل وضعیت و رفع مشکلات استخدامی برخی کارکنان و اقدامات رفاهی بیان داشتند.

منبع : روابط عمومی 10 شهریور1400
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 51
تعداد بازدیدکنندگان | 40,757,431
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک