منوی اصلی
خانهآرشیو اخبارحضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در دانشگاه های ارومیه و صنعتی ارومیه/ارزیابی کمی و کیفی سراهای ملکی و آشپزخانه صنعتی
حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در دانشگاه های ارومیه و صنعتی ارومیه/ارزیابی کمی و کیفی سراهای ملکی و آشپزخانه صنعتی
حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در دانشگاه های ارومیه و صنعتی ارومیه/ارزیابی کمی و کیفی سراهای ملکی و آشپزخانه صنعتی

دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان به همراه دکتر داداش پور معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان در سفر خود به استان آذربایجان غربی از وضعیت زیرساختهای رفاهی دانشگاه های ارومیه و صنعتی ارومیه بازدید نمودند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با حضور اعضای هیات رییسه دانشگاهها ضمن بررسی مشکلات رفاهی دانشجویی، وضعیت بازسازی و ارتقاءخوابگاهها و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را مورد بررسی قرار داد.

 به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: دکتر گنجی در جلسه هیات رئیسه هر دو دانشگاه که به صورت مجزا برگزار شد حضور یافت و ضمن دیدار صمیمانه با اعضای هیأت رئیسه در جریان برنامه‌های بازگشایی و آموزش حضوری این دانشگاهها نیز قرار گرفت.

 رئیس صندوق رفاه دانشجویان در طی بازدید از خوابگاه های هر دو دانشگاه خاطرنشان کرد: صندوق رفاه بررسی شاخص های رتبه بندی خوابگاه ها و آشپزخانه های دانشجویی را در دستور کار خود قرار داده است و بزودی رتبه بندی زیرساخت های رفاهی دانشگاهها به روزرسانی خواهد شد.

وی با تاکید بر توجه جدی به نیازهای رفاهی دانشجویان براساس واقعیت‌های اقتصادی و اجتماعی از تلاش های صندوق برای توسعه عدالت و گسترش کمی و کیفی تسهیلات رفاهی دانشجویان در آینده نزدیک خبر داد.

 رئیس صندوق رفاه دانشجویان در آغاز بازدید خود با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام نمود.

منبع : روابط عمومی ۲۵ آذر ۱۴۰۰
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 61
تعداد بازدیدکنندگان | 52,395,511
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک