منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دکتر گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان به همراه دکتر کریمی مزرعه شاهی، رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و هیات همراه و نمایندگان دانشجویی از خوابگاه‌ها، آشپزخانه و سالن غذاخوری این دانشگاه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: دکتر گنجی در این بازدید ضمن مشاهده و ارزیابی وضعیت فضاها و تجهیزات رفاهی دانشجویی در پاسخ به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان دانشجویان گفت: براساس تکالیف قانونی، دستور کار اصلی صندوق رفاه حمایت از دانشجویان مستعد و کم بضاعت با پرداخت انواع وام های دانشجویی مطابق مصوبات هیات امناء و ضوابط و مقررات صندوق می باشد. از این رو تلاش و اهتمام جدی برای تامین نیازهای رفاهی دانشجویان با در نظر داشت واقعیت های اجتماعی و اقتصادی موجود رویکرد اصلی صندوق رفاه است.

وی یادآور شد: احداث و نگهداری ساختمان های خوابگاهها و غذاخوریهای دانشجویی و تامین زیرساختهای رفاهی، همچون دیگر فضاهای در اختیار دانشگاهها مانند فضاهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و .‌.. بر عهده دانشگاه‌هاست و این صندوق در زمینه بهبود و ارتقاء وضعیت رفاهی دانشجویان نیز حمایت هایی از دانشگاهها در چارچوب منابع و امکانات دارد.

منبع : روابط عمومی ۲۸ آذر ۱۴۰۰
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 61
تعداد بازدیدکنندگان | 52,395,224
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک