منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاه‌ها و سالن‌های غذاخوری دانشگاه تربیت‌ مدرس
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاه‌ها و سالن‌های غذاخوری دانشگاه تربیت‌ مدرس
بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از خوابگاه‌ها و سالن‌های  غذاخوری دانشگاه تربیت‌ مدرس

 دکتر مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان با همراهی تعدادی از مسئولین این صندوق و مسئولین دانشگاه تربیت مدرس از خوابگاه ها و سالن های غذاخوری این دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: دکتر گنجی و هیأت همراه از واحدهای مختلف پردیس کشاورزی و خوابگاههای این دانشگاه از جمله خوابگاه در حال بازسازی مرحوم دکتر موسی نژاد و خوابگاه دانشجویی پسرانه تازه ساخته شده شهید احمدی روشن و همچنین از فضاهای رفاهی موجود در خوابگاه ها بازدید داشتند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان همچنین از سالن های غذاخوری پردیس کشاورزی نیز بازدید و در جریان روند ساخت و تجهیز این سالن ها قرار گرفت.

دکتر گنجی در جلسه هیات رئیسه دانشگاه نیز حضور یافت و ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین دانشگاه تربیت مدرس، تاکید نمود مجموعه رفاهی دانشجویی مناسبی در این دانشگاه ایجاد شده هرچند مسائل و مشکلاتی هم وجود دارد که با عنایت پروردگار، و همت مسئولین دانشگاه در آینده نزدیک شاهد مرتفع شدن کمبودها و مشکلات خواهیم بود تا دانشگاه با شرایط مطلوب آماده استقبال از دانشجویان از ترم آینده باشد.

وی یادآور شد صندوق رفاه دانشجویان نیز آمادگی خود را برای حمایت از دانشگاهها در چارچوب ضوابط و مقررات و ظرفیت های قانونی اعلام نموده و در کنار دانشگاههاخواهد بود.

منبع : روابط عمومی ۶ دیماه ۱۴۰۰
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 61
تعداد بازدیدکنندگان | 52,395,719
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک