منوی اصلی
خانهآرشیو اخباربازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران
بازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران
بازدید رییس صندوق رفاه دانشجویان از فضاهای رفاهی دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران

دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، صبح روز یکشنبه ۱۲ دیماه ۱۴۰۰ ضمن حضور در دانشگاه علم و صنعت ایران، از فضاهای رفاهی دانشجویی این دانشگاه بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان: دکتر گنجی از آشپزخانه و سالن غذاخوری و همچنین از تعدادی از خوابگاه‌های در حال ساخت و دایر این دانشگاه بازدید و از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده قرار گرفت.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با حضور دکتر انبیاء رئیس دانشگاه پس از بازدید از حوزه های رفاهی دانشجویی، در جلسه ای که با حضور اعضای هیأت رئیسه دانشگاه و تعدادی از مدیران این دانشگاه تشکیل شده بود نیز شرکت کرد.

وی در این نشست ضمن بررسی مسائل و مشکلات رفاهی دانشجویان، سیاست های جدید صندوق رفاه دانشجویان را در حوزه امور رفاهی دانشجویان تشریح کرد و افزود: در چارچوب ظرفیت های قانونی، مساعدت لازم به این دانشگاه به منظور بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی دانشجویان صورت خواهد گرفت.

 

 رییس صندوق رفاه دانشجویان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین دانشگاه، نظم و انضباط حاکم بر دانشگاه علم و صنعت ایران را مخصوصا در امور رفاهی دانشجویان، خوب توصیف کرد و افزود: به جرأت می توان گفت دانشگاه علم و صنعت ایران، از جمله دانشگاه‌های پیشتاز و کم مشکل برای بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها می‌باشد که در سایه برنامه ریزی های مناسب و تلاش های مسئولین دانشگاه این مهم امکان پذیر شده است.

 

منبع : روابط عمومی 15 دیماه 1400
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 61
تعداد بازدیدکنندگان | 52,396,980
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک