منوی اصلی
خانهآرشیو اخباررئیس صندوق رفاه دانشجویان بر ارتقاء کیفیت خوابگاه‌های دانشجویی تاکید کرد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان بر ارتقاء کیفیت خوابگاه‌های دانشجویی تاکید کرد
رئیس صندوق رفاه دانشجویان بر ارتقاء کیفیت خوابگاه‌های دانشجویی تاکید کرد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: با عنایت به اینکه هدف گذاری صندوق رفاه تحت پوشش قراردادن 50 درصدی دانشجویان روزانه دانشگاه ها است از نظر کیفی هم باید خوابگاه های دانشجویان از سطح قابل قبولی برخوردار باشند.

 به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان؛ دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، روز هشتم تیرماه از مجموعه رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی و سایت اصلی و سایت شماره 2 این دانشگاه بازدید کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات هیأت رئیسه و مسئولان این دانشگاه بر شروع ساخت خوابگاه های متأهلی در جهت اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تأکید کرد.

دکتر گنجی گفت: دانشگاه علامه طباطبایی با پوشش 45 درصدی دانشجویان از نظر خوابگاهی یکی از پیشروترین دانشگاه های کشور است  که امیدواریم در ساخت و تجهیز خوابگاه های متأهلی هم پیشرو باشد.

وی افزود: با عنایت به اینکه هدف گذاری صندوق رفاه دانشجویان تحت پوشش قراردادن 50 درصدی دانشجویان روزانه دانشگاه ها است از نظر کیفی هم باید خوابگاه های دانشجویان از سطح قابل قبولی برخوردار باشند.

دکتر گنجی در پایان به ظرفیت های قوانین موجود در کشور اشاره کرد و گفت: ان شاء الله در آینده نزدیک شاهد نهضت خوابگاه سازی در کشور خواهیم بود.

 در پایان این بازدید مسائل و مشکلات رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور رئیس و معاونین آن دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا مهر ماه تمام خوابگاه ها برای حضور دانشجویان تجهیز و آماده شوند.

منبع : روابط عمومی ۹ تیر۱۴۰۱
ارتباط با رئیس صندوق
ویژه همکاران صندوق
ویژه دانشجویان
خبرهای برگزیده
عضویت در خبرنامه
تعداد افراد آنلاین | 1
تعداد بازدیدکنندگان | 55,911,834
© تمامی حقوق برای صندوق رفاه دانشجویان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک